Tech. informácie - výroba

Tech. informácie – výroba

Výroba

Možnosti výroby našej spoločnosti

Naše výrobky sú vyrábané na najmodernejšej vysokovýkonnej, úplne automatizovanej a počítačom riadenej linke HUNDEGGERK2. Môžeme tak zákazníkovi zaručiť vysokú kvalitu a krátku dodaciu lehotu. Je to plne automatizovaná špičková linka na výrobu tesárskych a stolárskych konštrukcií a krovov pre rodinné domy.

Výrobná hala v obci Krivá je zameraná na výrobu okien a dverí do našich zrubových stavieb. Nová technológia nám umožnila aj rýchlu výrobu altánov, záhradných chatiek a sedacích súprav i mnoho ďalších doplnkov z dreva.

Krovy na mieru

Vyrábame krovy na mieru

Krovy sú konštrukcie , ktoré musia realizovať odborníci, pretože ich výroba a montáž si vyžaduje veľkú zručnosť, hlavne pri zložitých krovoch. Veľkou výhodou našej firmy je projektovanie krovu v najmodernejších 3D-programoch a následná výroba na plne automatizovanej výrobnej linke. Toto nám umožňuje výrobu komplikovaných pôdorysných striech s tradičnými trámovými sústavami a väznicami a šikmými vzperami. Krovy, možnosť dodávky hlavne pohľadových krovov z masívu alebo s použitím hranolov z lamelového lepeného smrekového dreva. Na výrobu krovov využívame sušené smrekové drevo. Naša firma je členom zväzu spracovateľov dreva SR.

Drevodom Orava s.r.o.