Slovak English French German Hungarian Italian Norwegian Polish Russian Spanish Swedish
volajte:

+421 911 143 343

25 rokov

Silvia

Vzorový dom SILVIA už otvorený
Vzorový dom SILVIA
 
V obci HAMULIAKOVO
vzdialenej 20 km od Bratislavy.
Už otvorený, dohodnite si obhliadku
na tel. č.: 0910 956 615
 

O spoločnosti

 

     Spoločnosť DREVODOM ORAVA, s. r. o., bola založená v novembri 1990 . Spoločnosť má sídlo v Podbieli, svoje ďalšie prevádzky má v Krivej a Oravskej Lesnej. Na stavby používa výberové špeciálne sušené drevo na dosiahnutie najlepších vlastností stavby. Vo výrobnom procese používa pre všetky operácie moderné strojové technológie, čo zaručuje operatívnosť pri uskutočňovaní zákaziek. Objemom výroby a exportu spoločnosť prevyšuje všetky konkurenčné firmy v danej oblasti. Navštívte nás, poradíme Vám a splníme Vám sen o bývaní v ekologických drevených stavbách. Na týchto stránkach máte možnosť vidieť čast nášho sortimentu. Radi Vám ukážeme kompletný katalóg v sídle našej firmy. Stále výstavné expozície má vo svojom sídle v Podbieli, ale taktiež v Bratislave a v Šenove u Ostravy (Česká republika).

     V súčasnosti sa zameriavame na výrobu a montáž drevených zrubových domov a rekreačných chát. Ponúkame aj široký sortiment záhradných chatiek, altánkov, garáží, prístreškov, záhradných sedacích súprav a veľa ďalších doplnkov z dreva. Osobitne sa venujeme výrobe tesárskych konštrukcií a zhotovovaniu krovov pre rodinné domy, rekreačné chaty a ďalšie stavby.

     Srdcom firmy v Podbieli, v krásnom prostredí regiónu Oravy, je sídlo najvyššieho manažmentu a oddelenie konštruktérov a kresličov, ktorí pretvárajú sny našich zákazníkov na skutočnosť. Stála expozícia je súčasťou tohto areálu. Tu si návštevník môže pozrieť časť výrobkov v plnej kráse.

Sídlo firmy DREVODOM ORAVA s.r.o. v Podbieli

     Vo výrobnej hale v Oravskej Lesnej sa sústreďujeme na výrobu zrubových rodinných domov a rekreačných chát. Je vybavená CNC strojmi, čo nám umožňuje flexibilne reagovať na požiadavky zákazníka.

Výrobná hala v Or. Lesnej

scroll back to top